Medzinárodné športové stretnutie Szentgotthárd

Dňa 13. júna 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného športového stretnutia v meste Szentgotthárd.

Vyrazili sme o šiestej hodine ráno s piatimi našimi obyvateľmi a okolo pol desiatej sme dorazili do Szentgotthárdu. Dali sme si občerstvenie a potom sa začali športové súťaže. Naši obyvatelia súťažili v rôznych kategóriách: stolný tenis, hod do cieľa, beh a kopanie na bránu. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo v kultúrnej sále domova až po obede. Naši obyvatelia dosiahli veľmi dobré výsledky. V stolnom tenisu Terézia získala 1. miesto ako víťazka kategórie, podobne vyhrala aj kategóriu kopania na bránu. Ľudovít skončil na treťom mieste tiež v dvoch kategóriách – v stolnom tenise a behu. Miro vybojoval 2. miesto v kopaní na bránu. Po ohlásení výsledkov sa uskutočnilo losovanie tomboly. Mali sme šťastie, získali sme 4 ceny. Unavení, ale spokojní sme vyrazili na cestu domov. Prežili sme únavný, ale krásny a úspešný deň.